Уряд звинувачують у тому, що він "відкидає" права трудящих

14 травня, 2021 15:09
Групи роботодавців і профспілки висловили занепокоєння з приводу відсутності закону про зайнятість в промові королеви.

Групи роботодавців і профспілки висловили занепокоєння з приводу відсутності закону про зайнятість в промові королеви.

Прем'єр-міністр Борис Джонсон раніше обіцяв такий законопроект на тлі побоювань, що права робітників можуть бути послаблені після виходу Великобританії з ЄС.

Але Даунінг-стріт звинуватила в затримці пандемію коронавируса.

У TUC заявили, що уряд «відступило» від своєї обіцянки, в той час як Конфедерація найму і зайнятості (REC) заявила, що законопроект «давно прострочений».

Виконавчий директор REC Ніл Карберрі сказав, що він «здивований відсутністю конкретного законопроекту про зайнятість в законодавчій програмі уряду».

«Він повинен був містити ряд заходів по розширенню і захисту прав трудящих, а також створити Єдиний виконавчий орган для боротьби зі зловживаннями на ринку праці - а також міг би дати додаткові рекомендації по гнучкій роботі і регулювання зонтичних компаній», він сказав.


«Ми сподіваємося почути більше про ці проблеми від уряду, оскільки їх не можна просто ігнорувати в міру відновлення ринку праці».

'Дизеринг і затримка'
У 2019 уряд пообіцяв, що внесе новий закон про зайнятість, щоб поліпшити права людей на роботі.

Але з тих пір ніяких законів не було висунуто.

Нові закони для розкриття потенціалу пост-Covid - прем'єр-міністр
Що було в промові королеви?
Це підсилює тиск на нові закони, що забороняють дії, які, за словами профспілок, скорочують заробітну плату і умови праці робітників. В цьому році розгорілася серія суперечок через претензії на корпоративну культуру "звільняти і повторно наймати".

Генеральний секретар TUC Френсіс О'Грейді сказала: «Ми не зможемо краще відновитися після цієї кризи, якщо не покращимо оплату і умови на роботі.

«Але уряд стримало свою обіцянку про підвищення прав працівників, які не висунувши давно назріле закон про зайнятість.

«Ця пандемія жорстоко виявила жахливі умови праці та небезпечність, з якими стикаються багато з наших ключових співробітників в роздрібній торгівлі, сфері догляду та доставки.

«Нам потрібні дії зараз, щоб впоратися з лихом ненадійної роботи, а не більше сумнівів і зволікань».

Фонд Джозефа Раунтрі додав свій голос до критики, заявивши, що він «глибоко стурбований тим, що забезпечення безпеки низькооплачуваних працівників не є пріоритетом».

Його директор, Хелен Барнард, додала: «Уряд неодноразово брало на себе зобов'язання по вирівнюванню рівня нашої країни, але оскільки кожен восьмий робочий виявився в пастці бідності, і багато хто з них найбільше постраждали від пандемії, багато хто не вірить, що немає законопроекту, який потрібно захистити їх оголосили сьогодні ".

Даунінг-стріт заявила, що законопроект про зайнятість буде внесений «коли прийде час», пославшись на пандемію як причину затримки.

Заборона реклами нездорової їжі
В іншій діловій реакції на Мова Королеви представники індустрії продуктів харчування і напоїв розкритикували плани щодо обмеження того, як можна рекламувати їжу на винос і ресторани.

Згідно з планами, реклама продуктів з високим вмістом насичених жирів, солі або цукру буде піддана вододілу о 21:00 на телебаченні і буде повністю заборонена в Інтернеті.

Дитина їсть гамбургер
ЗОБРАЖЕННЯ АВТОРСЬКІ ПРАВА
Ендрю Крук з групи тиску British Takeaway Campaign сказав, що онлайн-обмеження непропорційно торкнуться більш дрібних гравців, які більше покладаються на соціальні мережі, щоб вплинути.

Він додав: «Маленькі ресторани повинні бути звільнені від цієї заборони, інакше вони опиняться в небезпеці, як і тисячі робочих місць».

Федерація продуктів харчування і напоїв заявила, що заборона «підтверджує, що уряд зацікавлений в політиці переслідування заголовків, а не в серйозних втручань, які допоможуть знизити рівень ожиріння».

Зі свого боку Рекламна асоціація заявила, що «стривожена» цими кроками, додавши: «Власні дані уряду показують, що такі заходи будуть неефективними в боротьбі з ожирінням».

відповідно до дорожньою картою уряду, щоб повністю приборкати кінець пандемії, який в даний час запланований на 21 червня.

Однак ця дата зараз ставиться під сумнів. Уряд заявив, що 14 червня ухвалить рішення про можливість остаточного ослаблення обмежень.

Г-жа Катона сказала, що багато підприємств будуть отримувати невеликий прибуток або взагалі не будуть приносити ніякого прибутку, поки виробничі потужності все ще обмежені.

«Щоб вижити, нам необхідно торгувати на рівнях, на яких ми торгували до Covid», - сказала вона.

«Поки існує соціальне дистанціювання, ми не можемо цього зробити. Багато місця не зможуть отримати будь-яку прибуток, поки діють обмеження ».

Вона побоюється, що восени багато підприємств збанкрутують, оскільки орендодавці вимагають заборгованості по орендній платі, і каже, що уряду слід звернути увагу на такі речі, як комерційні ставки і ставки ПДВ, а також на підтримку боргів, належних орендодавцям.

Г-н Квартенг сказав, що він сподівається, що остаточне скасування обмежень, включаючи припинення необхідності дистанції в приміщеннях, відбудеться в червні, але він не може запропонувати ніяких «чавунних гарантій».

Джерело: www.bbc.com/news/business-57071972

Видано новий кредит